SNĚŽNICE do 140 kg

Půjč si sněžnice na tvou horskou túru s přáteli.
Přece se nechceš v Krkonoších po pas propadat do sněhu.

Půjčíme na všední den i víkend!

Vhodné pro:Tarify:

Všední den: pondělí až čtvrtek

doba nájmu 1 den

vyzvednete/navrátíte od 7:00 do 7:15 nebo od 19:00 do 19:15 


Víkend: pátek až pondělí

doba nájmu 3 dny, vyzvednete v pátek od 7:00 do 7:15 a vrátíte v pondělí od 7:00 do 7:15

 

Cena zapůjčení:


Technické parametry:

 

Sněžnice Morpho Bigfoot používá francouzská a belgická armáda! Jeho vysoká spolehlivost je tedy zaručena. Velikou výhodou je rychlé a bezpečné nastavení velikosti bot.

Patentovaná 3D konstrukce pro větší (o 7%) nosnost (flotaci) při zachování stejných rozměrů jako u klasické konstrukce. Sněžnice je tedy výborně použitelná pro lidi s vyšším vzrůstem, ale také pro menší, silnější typy, kterým bude díky zachování své velikosti vyhovovat.

Použitým materiálem těla sněžnice je speciální nepřemrzající materiál, který vydrží vaše tvrdé zacházení. Otočný mechanismus (kloubové vázání) je vyrobeno z velmi tuhého polyamidu PA66. 6 hrotů z tvrdé oceli, drážkované strany po celé délce a nesmlouvavá dvouzubá mačka z nástrojové oceli zajistí Váš pohyby proti nechtěnému podklouznutí dozadu či při traverzování do stran.

Pro rychlé a pevné stažení boty slouží přední pásek a odolná nepřemrzající ráčna snowboardového typu.
Sněžnice jsou díky přizpůsobivému tělu otočného mechanismu vhodné pro téměř jakýkoliv druh bot od trekkingových po lyžařské či snowboardové. Otočný mechanismus umožnuje nastavení 3 poloh:
chůze v mírném terénu …. volná pata
chůze do prudkého kopce … volná pata, vysunutá podpatěnka pro snížení namáhání lýtkového svalu
chůze/skoky z kopce … pata je aretovaná

  

Ostatní:

Smluvní podmínky

Před převzetím sněžnic je třeba uhradit v hotovosti kauci 4000 Kč za každý pár. Vypůjčitel je povinný vrátit sněžnice ve stavu, v jakém si je vypůjčil. Sněžnice budou čisté. V případě poškození zapůjčeného předmětu si půjčovna vyhrazuje právo strhnout z kauce prostředky na úhradu nákladů na opravu poškozené věci. Sněžnice jdou vyzvednout jen na adrese uvedené v popisu služby a to od pondělí do pátku mezi 7:00 až 7:15 nebo od pondělí do čtvrtka od 19:00 do 19:15. Rezervaci lze zrušit nejméně 7 dní před termínem vyzvednutí, v opačném případě cena služby (poukaz) bez náhrady propadá. Předmět nájmu může být pronajímatelem vydán a převzat v čase k tomu stanoveném v popisu služby, výjimečně v čase jiném a to dle předchozí domluvy.